Lampa stołowa Alambrea – wsparcie przy pracy

Jeśli urządzasz właśnie swoje domowe biuro lub kącik do nauki, na pewno przyda Ci się praktyczne oświetlenie na biurko. Takie światło powinno dawać jasny i intensywny, szeroki snop światła. Zwróć uwagę na lampę stołową Alambrea. Zapewni Ci ona komfortowe warunki przy pracy.

Oświetlenie posiada unikatową, geometryczną formę. Czarno-złoty klosz składa się z dwóch przeplatających się ażurowych sześcianów. Lampa na stół będzie praktycznym oświetleniem oraz dekoracją każdego modernistycznego wnętrza. Czarno-złota lampa stołowa posiada jedną oprawkę z błyszczącego metalu, do której należy dobrać pasującą żarówkę. Model posiada niewielką okrągłą podstawę. Możesz go postawić nie tylko na stole, ale również na sypialnianej komodzie czy stylowej konsoli w przedpokoju.

Lampa wykonana jest z metalu pomalowanego na czarno i złoto. Z uwagi na wymiary (24 x 24 x 30 cm) sprawdzi się najlepiej na niezbyt dużym biurku. Jej surowy design doskonale uzupełni również aranżację biurowego wnętrza.

Alambrea wymaga dokupienia żarówki E27 o mocy maksymalnej 60W. Posiada klasę szczelności IP20, co oznacza ochronę przed pyłkami i zanieczyszczeniami o średnicy 1,25 cm i większymi.

Wymiary
Długość 30 cm
Szerokość 24 cm
Wysokość 24 cm
Waga 0.8 kg
Do pobrania