Lampa stołowa Almada – nowy wymiar elegancji

Jeśli szukasz lampy do Twojego eleganckiego wnętrza, z pewnością powinieneś sprawdzić naszą ofertę. Lampa stołowa Almada dzięki połączeniu wysokiej jakości materiałów z oryginalnym designem pozwoli stworzyć Ci w Twoim domu bądź mieszkaniu wyjątkowy i niepowtarzalny klimat, który pokochasz!

Oferowana lampa stołowa Almada składa się z czarnej podstawy, mosiężnych dodatków oraz tekstylnego czarno-mosiężnego abażura. Wszystkie te elementy tworzą elegancką i stylową całość, dzięki której lampa staje się wyjątkowym elementem wyposażenia. W doskonały sposób ozdobi ona Twoje wnętrze i pozwoli Ci na jego oświetlenie.

Lampa stołowa Almada świetnie wpasuje się do wnętrz urządzonych w stylu eleganckim, nowoczesnym oraz glamour, w których przeważają eleganckie kolory takie jak złoty, czarny oraz biały. Lampę możesz umieścić w salonie, sypialni, pokoju młodzieżowym, gabinecie oraz biurze.

Bez względu na to, w jakim pomieszczeniu zdecydujesz się umieścić lampę stołową Almada, możesz być pewien, że wniesie ona do Twojego wnętrza elegancję oraz oryginalny styl. Wysokiej jakości materiały, z jakich została wykonana lampa, dadzą Ci gwarancję, że zostanie ona w Twoim domu na długo!

Wymiary
Długość 25 cm
Średnica 25 cm
Szerokość 25 cm
Wysokość 46 cm
Waga 1.5 kg
Do pobrania