Wyjątkowa lampa stołowa Alobrase

Stoisz przed zakupem lampy do Twojego domu lub mieszkania? Lampa stołowa Alobrase z pewnością spełni Twoje oczekiwania! Ten wyjątkowy element wyposażenia doda Twojemu wnętrzu oryginalnego wyglądu oraz stylu. Jej subtelny wygląd zdecydowanie skradnie Twoje serce, a lampa pozostanie w Twoim pomieszczeniu na długo!

Dostępna w naszej ofercie lampa stołowa Alobrase to lampa wykonana z metalu w kolorze chrom. To połączenie wytrzymałego materiału z eleganckim kolorem sprawi, że Twoje wnętrze zyska na atrakcyjności. Lampa idealnie oświetli przestrzeń, po to byś mógł przeczytać przy niej ulubioną książkę bądź napisać pracę domową.

Lampa stołowa Alobrase sprawdzi się jako element wyposażenia pokoju dziennego, sypialni, biura, a także pokoju młodzieżowego. Świetnie wpasuje się do wnętrz urządzonych w stylu eleganckim, modernistycznym oraz retro.

Prezentowana lampa stołowa Alobrase została wykonana z trwałego metalu, którego jakość z pewnością odczujesz na co dzień! Lampa została wyposażona w oprawkę E27.

Wymiary
Szerokość 41 cm
Średnica 15 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo