Lampa stołowa Amy – klimatyczna elegancja

Wprowadzenie do pokoju szykownego akcentu nie musi wiązać się z wielkimi kosztami. Wystarczy, że dobierzesz odpowiednie akcesoria, a pomieszczenie zyska nowy charakter. Szukasz dodatku o oryginalnym designie, ale cenisz również funkcjonalność? Lampa stołowa Amy jest właśnie dla Ciebie.

Dopracowana, przemyślana konstrukcja lampy stołowej Amy to ukłon w stronę stylu glamour. Cylindryczny abażur zdobiony srebrnymi przetarciami doskonale uzupełni pełne szyku aranżacje. Wisienką na torcie w designie tej lampy stołowej są dekoracyjne kryształy. Kiedy naciśniesz włącznik znajdujący się na kablu, zyskasz urokliwy poblask przebijający się przez srebrne przetarcia. Mieniące się kryształy wzmocnią efektowne, świetlne widowisko.

Elegancka lampa stołowa sprawdzi się w pomieszczeniach, w których przyjmujesz gości. Oficjalne obiady czy poczęstunki w towarzystwie tak urokliwego dodatku sprawią, że poczujesz się jak podczas wytwornej kolacji. Zwłaszcza jeśli obok znajdzie się gustowna zastawa i komplet błyszczących sztućców.

Wymiary
Średnica 32 cm
Wysokość 56 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Globo Eastern Europe S.R.O.