Lampa stołowa Brooklyn – dekoracja industrialnego wnętrza

Surowy wystrój mieszkania w stylu loftowym, scandi czy nowoczesnym wymaga montażu niebanalnego oświetlenia. Takie lampy powinny pobudzać wyobraźnię, a jednocześnie być oszczędne w formie. Jeśli poszukujesz dodatkowego źródła światła, idealna będzie lampa stołowa Brooklyn. Ta oryginalna czarna lampa daje kameralne światło. Ma surowy design, ale jej światło i zaokrąglony, przyjemny dla oka kształt lampy doda wnętrzu domowego ciepła.

Dekoracyjna lampa na stół jest wykonana z metalu lakierowanego na czarno. Wyróżnia się transparentnym kloszem z przydymionego szkła. Osadzono go na podstawie w formie stabilnego walca. Klosz jest wyposażony w oprawkę E27 o mocy maksymalnej 60W, do której trzeba dobrać odpowiednią żarówkę.

Model posiada wymiary 24x24x56 cm. Oświetli dekoracje i ramki ze zdjęciami na Twojej komodzie. Sprawdzi się też jako nocna lampka, dająca mocne, ale dość rozproszone światło, doskonałe do czytania w łóżku.

Brooklyn posiada klasę szczelności IP20, co oznacza, że lampa jest zabezpieczona przed pyłkami i zanieczyszczeniami o średnicy równej i powyżej 1,25 cm. W ofercie BRW znajdziesz ten model również w innym wariancie.