Lampa stołowa BROOKLYN – element oświetlenia, który doda Twojej aranżacji oryginalności

Zadbaj o wyjątkowy wystrój oraz odpowiednie oświetlenie Twojego wnętrza! Lampa stołowa BROOKLYN to stylowy element oświetlenia, który z pewnością skradnie Twoje serce i sprawi, że Twoje wnętrze stanie się odpowiednio urządzone, a przede wszystkim jasne. Design lampy pozwala na dopasowanie jej do klasycznej, nowoczesnej, industrialnej, oraz minimalistycznej przestrzeni Twojego salonu, sypialni, pokoju gościnnego bądź młodzieżowego.

Lampa stołowa BROOKLYN została wykonana z czarnego metalu oraz szkła w kolorze brązowym. Produkt ma klasę szczelności IP20. Wymiary: średnica: 23,5 cm, wysokość: 43,5 cm.

Źródło światła lampy to żarówka o typie gwintu E27 (brak źródła światła w komplecie). Maksymalna moc wynosi 40 W. Lampa stołowa BROOKLYN świetnie sprawdzi się jako dodatkowe oświetlenie przestronnego wnętrza, a także umieszczona na biurku bądź stoliku.

Daj się zaskoczyć oryginalną budową oraz wysoką jakością wykonania – lampa stołowa BROOKLYN zostanie w Twoim wnętrzu na długo, po to, byś mógł cieszyć się idealnie oświetloną, stylową aranżacją!

Wymiary
Średnica 23,5 cm
Wysokość 43,5 cm
Waga 2.8 kg
Do pobrania