Lampa stołowa CAVA czarna – wysokiej jakości, stylowy element oświetlenia wnętrza

Lampa stołowa to doskonały sposób na dodatkowe oświetlenie wnętrza domu, a także dodanie mu osobliwego charakteru. Jeśli szukasz lampy do swojej aranżacji, oferowana w naszym salonie lampa stołowa CAVA czarna to świetny wybór! Produkt z pewnością odnajdzie się w stylu nowoczesnym, eleganckim, modernistycznym, minimalistycznym, a także glamour. Doskonale sprawdzi się umieszczona w salonie, gabinecie, przedpokoju, jadalni bądź sypialni.

Lampa stołowa CAVA została wykonana z metalu w kolorze czarnym oraz białego szkła. Produkt ma klasę szczelności IP20. Wymiary: średnica: 14 cm, wysokość: 55 cm.

Prezentowana lampa stołowa CAVA posiada źródło światła w postaci żarówki z typem gwintu E14 (brak źródła światła w komplecie). Maksymalna moc wynosi 40 W.

Zapewnij sobie doskonałe oświetlenie przestrzeni oraz wyjątkową aranżację wnętrza! Lampa stołowa CAVA czarna to element oświetlenia, który pozytywnie Cię zaskoczy i sprawi, że pomieszczenie zyska na atrakcyjności. Lampa sprawdzi się w średnich i dużych przestrzeniach.

Wymiary
Średnica 14 cm
Wysokość 55 cm
Waga 1.3 kg
Do pobrania