Lampka świecznik Celine – światło zamknięte w elegancki łuk

Święta to wyjątkowy czas, w którym spełniają się życzenia, a my z nadzieją czekamy na nowy, jeszcze lepszy rok. Pełną miłości, ciepła i życzliwości atmosferę podkreśli odpowiednie oświetlenie. Niech na Twojej choince, oknach i stroikach zagoszczą łańcuchy świetlne, a na stole pojawi się lampka świecznik Celine.

Jego stabilna podstawa w kształcie łuku została wykonana z drewna. Pozostałe części, w tym siedem miejsc na żarówki oraz detale dekoracyjne wyprodukowano z plastiku pomalowanego na złoto. Elegancka drewniana lampa na spodzie została dodatkowo zabezpieczona antypoślizgowymi nakładkami. Zapobiegają one przypadkowemu przesunięciu się czy przewróceniu.

Oryginalna lampka przypominająca świecznik z drewna ma tak uniwersalny design, że sprawdzi się również po sezonie świątecznym. Posiada ona średnicę 46 cm, a jej wysokość w najwyższym punkcie wynosi 28 cm. Do zestawu załączono niezbędne źródła światła z gwintami E10. Po rozpakowaniu możesz więc od razu ustawić ją na stole, komodzie lub w innym wybranym miejscu i włączyć. Będzie wyglądać pięknie np. na tle ciemnozielonego obrusa, w otoczeniu choinkowych gałązek.

Wymiary
Długość 5 cm
Średnica 46 cm
Wysokość 28 cm
Waga 0.8 kg
Do pobrania