Lampa stołowa Clarke - nastrój gotowy

To światło w dużej mierze odpowiada za to, czy po intensywnym dniu będziemy w stanie skutecznie się zrelaksować oraz czy uda nam się zbudować odpowiedni dla danej chwili nastrój. Jeśli chcesz odnieść sukces w jednej i drugiej kwestii, w przemyślany sposób dobierz oświetlenie swoich wnętrz. Do wieczornego wypoczynku znakomicie sprawdzi się lampa stołowa Clarke.

Co sprawia, że tak właśnie będzie? Przede wszystkim obecność czarnego, tekstylnego abażura z geometrycznymi nacięciami. Wychodzące przez nie światło jest delikatne i przyjazne. Wrażenie ciepła wzmaga złoty kolor wnętrza abażura, który po zapaleniu lampki pięknie rozbłyśnie. Model wyposażono w oprawkę na żarówkę z popularnym gwintem E14. Całość osadzono na smukłej, metalowej nóżce z okrągłą podstawą. Włącznik umieszczony na kablu pozwala szybko i wygodnie zapalić i zgasić światło.

Taczarna lampa na stół znakomicie zaprezentuje się i spełni swoją funkcję w salonie czy sypialni. Dobrze poczuje się również na półce, nakastliku czy konsoli. Z łatwością znajdziesz dla niej miejsce w swoim domu. Lampa sprzedawana bez żarówki. Wymiary: wysokość: 35 cm, średnica: 15 cm. Typ gwintu: E14.

Clarke - wymiary
Średnica 15 cm
Wysokość 35 cm
Waga 0.68 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Globo Eastern Europe S.R.O.
Pozostałe informacje
Źródło światła żarówka
Materiał metal/tkanina
Typ gwintu E14
Max moc źródła światła 40W
Ilość źródeł światła 1
Klasa szczelności (IP) IP20
Źródło światła w komplecie nie
Gwarancja 2 lata