Lampa stołowa Deva Graphite – dla lepszej organizacji Twojego biurka

Twoje biurko do pracy to strefa, do której inni nie powinni mieć wstępu. Zaaranżuj je w możliwie najbardziej funkcjonalny sposób. Pozbądź się rozpraszaczy i zbędnych bibelotów. Zostaw tylko to, co będzie najbardziej praktyczne, pomocne w pracy i inspirujące.

W klasycznie, skandynawsko czy nowocześnie urządzonej pracowni lub sypialni przyda Ci się lampa stołowa Deva Graphite. Ta stonowana, dopracowana grafitowa prosta lampa daje skupione i mocne światło punktowe, dlatego najlepiej sprawdzi się na stole. Będzie też świetna jako pomocnicze oświetlenie przedpokoju. Ułatwi Ci odszukanie kluczy i innych drobiazgów niezbędnych do wyjścia z domu.

Stylowa nocna lampa na stół jest wykonana z metalu, drewna i tkaniny. Na niewysokim ramieniu z jasnego drewna osadzony jest walcowaty klosz. W oprawkę E27 należy wkręcić żarówkę o mocy max. 60W. Deva w wersji stołowej ma wymiary 33 x 20 x 20 cm. Jeśli poszukujesz solidnej stołowej lampy, która przy okazji doda również przytulności wnętrzu, wybierz ten model.

Deva posiada klasę szczelności IP20, która daje ochronę przed zanieczyszczeniami i pyłkami o średnicy równej i powyżej 1,25 cm.

Wymiary
Długość 33 cm
Szerokość 20 cm
Wysokość 20 cm
Waga 1.01 kg
Do pobrania