Lampa stołowa Deva White – światło do pracy i na relaks po godzinach

Twoje domowe biurko do pracy i sypialnia to strefy, do których dostęp powinni mieć wybrani. Zaaranżuj je sposób, który jest jednocześnie funkcjonalny i komfortowy. Odpowiednie meble i dodatki pomogą Ci się skoncentrować, a po pracy odpocząć.

W pracowni lub sypialni urządzonej w stylu klasycznym, scandi lub modernistycznym przyda się lampa stołowa Deva White. Ten skromny biały model daje punktowe, a zarazem nieco rozmyte światło, dlatego najlepiej sprawdzi się na stole lub na komodzie. Sprawdzi się też na niewielkiej konsoli w przedpokoju. Oświetli stolik, na którym zwykle zostawiasz klucze i inne niezbędne drobiazgi.

Elegancka lampa na stół została wyprodukowana z metalu, drewna i tkaniny. Na krótkim drewnianym ramieniu zamontowano walcowaty biały klosz z oprawką E27 w środku. Model nie zawiera żarówki w zestawie. Dobierz do niego świetlówkę o mocy max. 60W. Deva ma wymiary 33 x 20 x 20 cm. Jeśli poszukujesz prostej stołowej lampy, która uczyni wnętrze przytulniejszym, to idealny model.

Posiada ona klasę szczelności IP20, która daje zabezpieczenie przed zanieczyszczeniami i pyłkami o średnicy równej i powyżej 1,25 cm.

Wymiary
Długość 33 cm
Szerokość 20 cm
Wysokość 20 cm
Waga 1.01 kg
Do pobrania