Lampa stołowa Dot – wesołe i praktyczne oświetlenie dla każdego domownika

Oświetlenie punktowe przydaje się nie tylko w salonie, ale również w mniejszych pomieszczeniach, np. pokoju dziecka. Niewielka lampa stołowa Dot sprawi, że Twoje pociecha zawsze będzie miała pod ręką przyjazne światło i już nigdy nie wystraszy się ciemności.

Lampa z tworzywa sztucznego jest lekka i nie stłucze się, dzięki czemu jest bezpiecznym rozwiązaniem dla najmłodszych. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby użyć jej w innym miejscu – lampka z zieloną podstawą wniesie do pomieszczenia sympatyczny akcent pełen dobrej energii. Mlecznobiały klosz tłumi ostre światło żarówki, zapewniając delikatny i przytulny efekt w pomieszczeniu. Dużym atutem jest prosta forma w kształcie grzybka, dzięki której lampa stołowa Dot łatwo się czyści i nie gromadzi kurzu.

Lekka i nietłukąca lampka zda egzamin w pokoju małego dziecka – najlepiej ustaw ją przy łóżku lub na stoliczku służącym maluchowi do zabawy. Z praktycznego i nastrojowego oświetlenia chętnie skorzysta też nastolatek, np. podczas korzystania z komputera czy oglądania telewizji. Ze względu na żywą kolorystykę będzie to idealna lampa do sypialni urządzonej „z przymrużeniem oka”.

Dot - wymiary
Szerokość 20 cm
Wysokość 24 cm
Waga 0.33 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Artilux Home
Pozostałe informacje
Źródło światła żarówka
Materiał tworzywo sztuczne
Typ gwintu E14
Max moc źródła światła 25W