Lampa stołowa House – praktyczna lampka na biurko

Lampa stołowa House jest ciekawym elementem uzupełniającym wystrój wnętrza. Nowoczesny design idzie w parze z praktycznym zastosowaniem, lampka idealnie nadaje się na biurko. Najlepiej sprawdza się w pokoju młodzieżowym, pomieszczeniach biurowych, pracowni, pomieszczeniu firmowym. Wspaniale doświetla wybrane fragmenty wnętrza, znacznie ułatwiając pracę, czytanie i odrabianie lekcji. Pasuje do aranżacji nowoczesnych, loftowych, industrialnych, vintage. Idealna do współczesnego umeblowania.

Lampa stołowa House została zrobiona z metalu. Ma okrągłą podstawę, na której znajduje się wygięte, ruchome ramię, zwieńczone na końcu klasycznym kloszem w kształcie kielicha. Środek klosza ma jasny kolor, dzięki czemu lepiej odbija światło. Do lampy pasuje żarówka E27. Lampa stołowa House wykończona jest błyszczącymi elementami w złotym kolorze. Kolor całej lampy – czarny. Wymiary to: 40 × 18 × 62 cm.

Najlepiej postawić ją na biurku, przy którym się pracuje, chociaż w razie potrzeby można nawet zainstalować ją w kąciku wypoczynkowym, żeby wygodniej czytać. Idealna do mebli z metalowymi elementami.

Wymiary
Długość 40 cm
Szerokość 18 cm
Wysokość 62 cm
Waga 2.3 kg
Do pobrania