Lampa stołowa House – estetyka w nowoczesnym stylu

Elegancka lampa stołowa House to świetny sposób na oświetlenie nowoczesnych pomieszczeń. Najlepiej sprawdzi się na biurku w pokoju młodzieżowym, gabinecie, pomieszczeniu firmowym, pracowni, biurze. Jest przede wszystkim praktyczna, ale jej design sprawia, że wygląda bardzo efektownie i wpasuje się nawet w estetykę salonu. Idealnie zgrywa się z wystrojem nowoczesnym, skandynawskim, loftowym i retro. Pięknie wygląda w jasnych pomieszczeniach, ale pasuje również do ciemniejszych.

Lampa stołowa House jest wykonana z metalu. To zginane ramię na okrągłej podstawie z kloszem w kształcie odwróconego kielicha. Walory estetyczne lampy podnosi wykończenie złotymi elementami metalowymi. Do lampki potrzebna będzie żarówka E27. Warto postawić na energooszczędną żarówkę LED. Lampa jest biała, ma też złote elementy. Wymiary to: 40 × 18 × 62 cm.

Biała lampa stołowa House pasuje do jasnych wystrojów. Będzie idealna do pokoju utrzymanego w stylistyce skandynawskiej na drewniane biurko. Podkreśli wystrój z przewagą bieli (białe meble i sprzęty).

Wymiary
Długość 40 cm
Szerokość 18 cm
Wysokość 62 cm
Waga 2.3 kg
Do pobrania