Lampa stołowa Largo – rozświetl swoje miejsce pracy

Dobre oświetlenie to niezwykle ważny czynnik wpływający na pracę, zarówno w biurze, jak i w domu. Szukasz czegoś, co pomoże Ci rozjaśnić Twoje biurko i ułatwi każde zadanie, jakie przed Tobą stanie? Lampa stołowa Largo o minimalistycznym designie to nowoczesne rozwiązanie, dla współczesnego stylu pracy.

Lampa na biurko Largo w modnym srebrnym kolorze wykonana została z metalu, dzięki czemu prezentuje się niezwykle nowocześnie. Minimalistyczny, a jednocześnie oryginalny kształt wygiętego łuku przykuwa uwagę. Okrągła podstawka gwarantuje doskonałą stabilność. Za akrylową obudową kryje się wbudowany moduł LED, który emituje białe światło, doskonale nadające się do pracy, a przy tym nieszkodliwe dla wzroku.

Nowoczesne oświetlenie stołowe Largo wspaniale sprawdzi się zarówno w domowym biurze, jak i na firmowym biurku. Idealnie wpisuje się w modny, designerski, choć równie dobrze będzie prezentować się w klasycznych wnętrzach. Smukła forma nie zajmuje dużo przestrzeni i pozwala na umieszczenie lampy nawet na niewielkim blacie.

Wymiary
Długość 30 cm
Szerokość 15 cm
Wysokość 36 cm
Waga 1.05 kg
Do pobrania