Lampa stołowa Max – czarny pięcioramienny świecznik wykonany z metalu

Obecnie wiele typów oświetlenia nazywa się umownie dekoracyjnym, jednak po obejrzeniu tego modelu trudno oprzeć się wrażeniu, że to właśnie on w pełni zasłużył sobie na to miano. Ta oryginalna lampa stołowa upiększy Twoje wnętrza nie tylko swoim światłem, ale również niespotykaną formą, która zyska wielu zwolenników wśród odwiedzających Cię gości.

Lampa stołowa Max została zaprojektowana tak, aby imitować wygląd eleganckiego pięcioramiennego świecznika. Efekt jest o tyle zaskakujący, że owo odwzorowanie jest naprawdę wierne. Wykonana jest z metalu, który przydaje jej pewnej szlachetności. Wykorzystanie tak mocnego materiału czyni ją dodatkiem o niezwykłej wytrzymałości. Decydując się na jej zakup, możesz mieć pewność, że wraz z upływem lat nie utraci ona nic ze swojej estetyki, ani funkcjonalności. Producent rekomenduje stosowanie żarówek z gwintem typu E10 o maksymalnej mocy 1,8W. Źródła światła znajdują się w komplecie.

Możesz nią udekorować strefę wypoczynkową, choć równie dobrze będzie prezentować się na stole w części jadalnianej salonu. Lampa stołowa świecznik pomoże Ci stworzyć nastrojowy klimat w sypialni.

Max - wymiary
Szerokość 36 cm
Wysokość 50 cm
Waga 1 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Markslojd
Pozostałe informacje
Źródło światła żarówka
Materiał metal
Typ gwintu E10
Max moc źródła światła 1,8W
Ilość źródeł światła 5
Klasa szczelności (IP) IP20
Źródło światła w komplecie tak
Gwarancja 5 lat