Lampa stołowa Mirauea – luksus, na który możesz sobie pozwolić

Ten model dowodzi, że bogactwo nie zawsze musi mieć kolor złota oraz bardzo dekoracyjną formę. Czasem wystarczy kilka detali zgrabnie połączonych w całość, aby stworzyć przedmiot, który będzie piękny i co ważniejsze w dobrym stylu. Tak jak prezentowana lampa stołowa z abażurem.

Jej ceramiczny korpus ma zaokrąglony, lekko pofalowany kształt. Szczególnie atrakcyjnie będzie wyglądał po zmroku, gdy światło zacznie „tańczyć” na jego nierównej powierzchni. Lampa stołowa Mirauea wyposażona jest w czarny walcowaty abażur wykonany z tkaniny, ozdobiony delikatnymi nacięciami o regularnym rozkładzie. Taki ażurowy, półprzepuszczalny klosz ze srebrnym wykończeniem spektakularnie będzie rozpraszał oraz odbijał światło, dzięki czemu w pomieszczeniu zapanuje bardzo nastrojowy klimat.

Srebrna lampa stołowa szczególnie polecana jest do wnętrz sypialni, salonów, gabinetów. Oświetli zaciemnione kąty, spowijając je ciepłym blaskiem, który sprawi, że przyjemnie się rozmarzysz. Dzięki niej z łatwością wprowadzisz szczyptę przepychu do stonowanego, minimalistycznego wnętrza. Podkreślisz elegancję pomieszczeń, w których króluje styl glamour.

Wymiary
Średnica 25 cm
Wysokość 38 cm
Waga 1.5 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Globo Eastern Europe S.R.O.