Lampa stołowa Mono – idealna na nowoczesne biurko

Uniwersalna lampa stołowa Mono cieszy oko prostym designem i pasującą wszędzie kolorystyką. Będzie doskonała do sypialni, pokoju młodzieżowego, gabinetu, biura, pracowni, hotelu. Wszędzie może służyć do doświetlania miejsca pracy czy nauki. Świetnie zgrywa się z nowoczesnymi wnętrzami, umeblowaniem i dodatkami. Najlepiej wygląda w aranżacjach: nowoczesnych, minimalistycznych, industrialnych, loftowych. Podkreśla współczesny wystrój, kolorystykę i sprawdza się jako praktyczna lampka doświetlająca wnętrze.

Lampa stołowa Mono została zrobiona z metalu i tworzywa sztucznego. Jest dość klasyczna – ma kwadratową podstawę i ramię zgięte pod kątem prostym, zakończone kloszem w kształcie walca. Nie posiada ozdób. Źródło oświetlenia stanowi żarówka GU10. Wybierając ją pamiętaj, że pasują tu także żarówki LED. Lampa stołowa Mono jest czarna. Wymiary wynoszą: 14 × 32 × 45 cm.

Najlepiej będzie wyglądać w pokoju młodzieżowym z nowoczesnym wyposażeniem i zdecydowaną kolorystyką. Dobrze komponuje się z innymi lampami np. z lampą podłogową Mono.

Wymiary
Długość 14 cm
Szerokość 32 cm
Wysokość 45 cm
Waga 1.84 kg
Do pobrania