Lampa stołowa Purple – fioletowy bukiet kwiatów

Lubisz przedmioty, które łączą w sobie użyteczność i dekoracyjność? Miłośnikom kwiatów i koloru fioletowego z pewnością spodoba się ozdobna lampa stołowa Purple w kształcie bukietu polnych kwiatów. Fioletowe kwiaty z pół-transparentnego akrylu będą doskonałą ozdobą stołu kuchennego, komody, biurka czy nocnej szafki.

Lampa stołowa Purple posiada miejsce na jedną żarówkę z gwintem typu E14, dla żarówek o maksymalnej mocy źródła światła 40W. Żarówka nie znajduje się w zestawie, możesz dobrać ją w kategorii „źródła światła”. Lampa stołowa w kształcie fioletowego bukietu wykonana jest z chromowanego metalu (podstawa) oraz akrylu („kryształowe” kwiaty). Lampa wyposażona jest w przyłączenie o długości 1,6m z włącznikiem.

Dekoracyjna lampa stojąca w kształcie kwiatów ma wymiary 37 cm (wysokość) x 24 cm (długość) x 14 cm (szerokość). Dzięki uniwersalnym wymiarom z łatwością przeniesiesz ją z miejsca na miejsce. Aby stworzyć spójną aranżację, do lampy dobierz inne dekoracje w pasującej kolorystyce, np. fioletowe zasłony czy poduszki, które znajdziesz w ofercie sklepu Black Red White.