Lampka nocna w stylu naturalnym. Udekoruj swoje wnętrze lampą stołową inspirowaną stylem boho. Produkt posiada klosz z rattanowej plecionki, który zapewnia przyjemne, rozproszone i nastrojowe światło. Klasyczna trójnożna podstawa wykonana z litego drewna zapewnia stabilność i nadaje minimalistyczny charakter, dzięki czemu lampa będzie ładnie komponować się z różnymi stylami wnętrz.

Szczegóły:

Typ produktu: Lampa stołowa
Styl: Nowoczesny
Kolor główny: Naturalny
Rodzaj materiału: Rattan
Materiał: Rattan
Materiał dodatkowy: Materiał syntetyczny
Materiał podstawy: Metal
Materiał klosza: Rattan
Kształt: Stożkowy
Gwint żarówki: Max. 60W
Wykończenie: Naturalne
Liczba żarówek: 1

Wymiary:

Podstawa: 18x18x30
Długość kabla: 150 cm
Głębokość: 20 cm
Szerokość: 20 cm
Wysokość: 46 cm
Waga: 0.5 kg

W ofercie: 1 x Lampa stołowa, W skład oferty nie wchodzi żarówka

Cechy produktu: Równomierne oświetlenie całego pomieszczenia, Idealne zarówno do sypialni jak i salonu, Przyciągający uwagę element wystroju, Wygląda świetnie we wnętrzach w różnym stylu, Połączenie piękna z funkcjonalnością

Montaż: Częściowo zmontowany
Dodatkowe informacje: Lampa nadaje się do źródeł światła o klasie energetycznej od A (najbardziej efektywna energetycznie) do G (najmniej efektywna energetycznie). Do lampy nadają się żarówki typu LED, żarówki halogenowe oraz energooszczędne. Kable oraz pozostałe części elektryczne mogą być skracane wyłącznie przez elektryka z uprawnieniami. Zachowaj szczególną ostrożność przy otwieraniu opakowania, jeżeli korzystasz z ostrych narzędzi, ponieważ mogą one uszkodzić produkt.

Wskazówki dotyczące pielęgnacji:

Rattan:
Usuwaj kurz, delikatnie oczyszczając przedmiot miotełką
Wymiary
Długość 20 cm
Głębokość 20 cm
Średnica 20 cm
Szerokość 20 cm
Wysokość 46 cm
Do pobrania