Lampa stołowa Theo – elegancja i prostota

Cenisz sobie proste i klasyczne przedmioty, które pozostają w Twoim domu przez lata? Wybierz minimalistyczne oświetlenie, które pozostanie stylowe i eleganckie, niezależnie od zmieniających się trendów! Lampa stołowa Theo to propozycja uniwersalnego oświetlenia dla Ciebie! Możesz ustawić ją na stole w jadalni, nocnej szafce przy łóżku, na komodzie w przedpokoju czy parapecie w salonie. Wszędzie tam będzie roztaczała przyjemny blask i zwracała na siebie uwagę swym nowoczesnym designem.

Lampa stołowa Theo składa się ze stabilnej podstawy w kształcie bloku, wykonanej z jasnego drewna. Posiada abażur z tkaniny w kolorze białym. Proste wzornictwo i geometryczny kształt będą idealnym uzupełnieniem wystroju w stylu nowoczesnym czy minimalistycznym. Lampa posiada oprawę na jedną żarówkę dedykowaną.

Lampa stołowa Theo doskonale komponuje się z drewnianymi meblami w podobnej kolorystyce! Sprawdź inne lampy z serii Theo dostępne na Black Red White online i stwórz spójną kompozycję oświetlenia w Twoim domu!