Lampa stołowa Townshend – najbardziej stylowe oświetlenie

Dekoracja biurka i elegancka lampa stołowa w jednym? To możliwe! Lampa stołowa Towshend pełni jednocześnie rolę najmodniejszego dodatku do wnętrza w stylu vintage, ale też dostarcza łagodne, subtelne światło, które będzie idealne do czytania lub do stworzenia przytulnego nastroju w długi wieczór.

Stworzona z połączenia czarnego metalu i drewna w naturalnym kolorze, industrialna lampa biurkowa Townshend świetlnie sprawdzi się w wielu pomieszczeniach. Nowoczesny pokój młodzieżowy, sypialnia, dodatkowe oświetlenie w salonie czy nawet element wystroju kawiarni – w każdym z nich lampa Townshend będzie się doskonale prezentować. Model wyposażony jest w w jedno źródło światła, z gwintem E27, do którego pasują popularne i ogólnodostępne rodzaje żarówek. Wybierz energooszczędne opcje, a będziesz cieszyć się niskim rachunkiem za prąd.

Lampka na biurko z metalu i drewna ma idealne wymiary, dzięki czemu nie zajmie zbyt dużo miejsca. Produkt ma wysokość 50 centymetrów, a wysokość abażura jest regulowana, co pozwoli Ci dopasować jego położenie do aktualnych potrzeb. Lampa jest stabilna i elegancka, a producent zapewnia dwuletnią gwarancję.