Lampa stołowa “wazon” Bouquet – kwintesencja nowoczesnej funkcjonalności

Poszukujesz czegoś naprawdę wyjątkowego? Lubisz, kiedy designerzy zaskakują Cię swoją pomysłowością, łącząc estetykę wykonania z praktycznością? A może jesteś miłośnikiem roślinności w domu i chcesz ją lepiej wyeksponować? Wybierz lampę stołową “wazon” Bouquet.

Oryginalna lampa łączy dwie funkcje: wazonu na cięte kwiaty oraz dekoracyjnej lampy. Wykonany ze szkła i metalu Bouquet ma podstawę wykonaną z metalu, w której kryje się cały mechanizm wraz z oświetleniem ledowym. Szklany “klosz” lampy służy jednocześnie jako wazon, do którego możesz bez obaw nalać wodę. To niezwykle kreatywne oświetlenie sprawdzi się szczególnie w minimalistycznych wnętrzach. Jest też świetnym pomysłem np. do kwiaciarni, jako element wystawy. Da piękny efekt na zdjęciach.

Nowoczesna lampa stołowa ma wbudowany led o mocy 3W i strumieniu 160 lumenów, co odpowiada mocy ok. 15W tradycyjnej żarówki. Daje więc dość dyskretne, kameralne światło. Ciepła biała barwa światła w temperaturze 3000K będzie pasować do każdego wnętrza, ocieplając jego charakter.

Bouquet - wymiary
Długość 18 cm
Szerokość 18 cm
Wysokość 19,5 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Markslojd
Pozostałe informacje
Źródło światła LED wbudowany
Materiał metal/szkło
Barwa światła biały ciepły
Max moc źródła światła 3W
Strumień światła 160,0 lm
Ilość źródeł światła 1
Klasa szczelności (IP) IP20
Temperatura barwowa 3000K
Źródło światła w komplecie tak
Gwarancja 2 lata