Regulowana lampa sufitowa. Lampa sufitowa lub ścienna, która idealnie ozdobi każde industrialne lub nowoczesne wnętrze minimalistycznym akcentem. Jej stożkowate klosze wykonane z metalu, posiadają ręcznie malowane, złote wnętrze które, dodaje światłu swoistego blasku. Opcja regulacji pozwala na dowolne pozycjonowanie strumienia światła, co sprawia, że lampa idealnie sprawdza również się do oświetlenia miejsca pracy.

Szczegóły:

Typ produktu: Lampa sufitowa
Styl: Nowoczesny
Kolor główny: Czarny
Rodzaj materiału: Metal
Materiał: Metal
Materiał klosza: Metal
Kształt: Stożkowy
Gwint żarówki: Max. 25W
Liczba żarówek: 4

Wymiary:

Głębokość: 12 cm
Szerokość: 79 cm
Wysokość: 12 cm
Waga: 1 kg

W ofercie: W skład oferty nie wchodzi żarówka, 1 x Lampa ścienna

Cechy produktu: Regulacja klosza, Oświetlenie ukierunkowane na wybrane miejsce, Idealne zarówno do sypialni jak i salonu, Wpasuje się doskonale we wnętrza w różnym stylu, Połączenie piękna z funkcjonalnością, Łatwe w pielęgnacji i wytrzymałe materiały

Montaż: Wymaga instalacji. 20-40 min.
Dodatkowe informacje: Lampa nadaje się do źródeł światła o klasie energetycznej od A (najbardziej efektywna energetycznie) do G (najmniej efektywna energetycznie). Do lampy nadają się żarówki typu LED, żarówki halogenowe oraz energooszczędne. Każdy egzemplarz jest unikatowy, z uwagi na ręczne wykonanie, dlatego odcień i wzór mogą nieznacznie różnić się od modelu prezentowanego na zdjęciu.

Wskazówki dotyczące pielęgnacji:

Metal:
1.Elementy miedziane lub chromowane należy polerować przeznaczonymi do tego środkami
2.Aby uniknąć zarysowań, nie używać mleczka do czyszczenia
3.Czyścić za pomocą ogólnodostępnych, delikatnych środków myjących oraz miękkiej ściereczki, po przetarciu na mokro wytrzeć do sucha.
Wymiary
Długość 12 cm
Głębokość 12 cm
Średnica 79 cm
Szerokość 79 cm
Wysokość 12 cm
Do pobrania