Lampa sufitowa Demir – nowoczesny i oryginalny model oświetlenia

Stylowa lampa sufitowa Demir spodoba się miłośnikom nowoczesnych klimatów i nietypowych form. Nie jest to lampa jakich wiele - wyróżnia się designem, co docenią szczególnie ci, którzy lubią oryginalne wnętrza. Lampa sufitowa Demir sprawdzi się w kuchni, jadalni, sypialni, pokoju młodzieżowym, biurze, punktach gastronomicznych, barach i sklepach. To wspaniały element uzupełniający do aranżacji nowoczesnych, loftowych, industrialnych i minimalistycznych.

Lampa sufitowa Demir jest zrobiona z metalu. Ma ruchomy klosz- reflektor, który może rzucać światło na dowolny fragment przestrzeni. Klosz zamontowany jest na metalowym ramieniu i ma możliwość świecenia w różnych kierunkach. Potrzebujesz do niego żarówki o gwincie E27. Najlepiej wybierać oświetlenie energooszczędne, które jest bardziej żywotne. Kolor lampy – czarny. Jej wymiary to: 15 × 43 cm.

Ta lampa idealnie komponuje się z nowoczesnym umeblowaniem, ciemną, nasyconą kolorystyką, elementami metalowymi w dodatkach i meblach. Świetnie nadaje się jako oświetlenie do baru lub kawiarni.

Wymiary
Szerokość 15 cm
Wysokość 43 cm
Waga 1.05 kg
Do pobrania