Lampa sufitowa Demir – awangardowy styl oświetlenia do twoich wnętrz

Oryginalna lampa sufitowa Demir to idealne oświetlenie dla osób, które cenią nietypowe rozwiązania we wnętrzach. Nadaje się do kuchni, jadalni, salonu, pokoju młodzieżowego, gabinetu. Będzie dobra do biura, sklepu, restauracji. Wnosi klimat nowoczesności do pomieszczeń, sprawiając, że wyglądają one nietuzinkowo. Przyciąga wzrok i jest prawdziwą nowoczesną ozdobą pomieszczenia. Pasuje do każdej kolorystyki. Lampa sufitowa Demir najlepiej komponuje się z aranżacjami nowoczesnymi, minimalistycznymi, industrialnymi i loftowymi.

Lampa sufitowa Demir jest zrobiona z metalu. Dwa klosze w formie reflektorów są tak zamontowane na długich metalowych ramionach, że można kierować światło w różne strony, doświetlając akurat to, co chcemy. Do lampy potrzebne są dwie żarówki E27. Najlepiej wybierać oświetlenie energooszczędne. Kolor lampy – czarny. Wymiary wynoszą: 40 × 47 cm.

Ta oryginalna lampa nadaje ciekawego charakteru wnętrzom. Jest idealna do nowoczesnych mebli, szczególnie tych z metalowymi elementami. Sprawdzi się jako oświetlenie w barze nad ladą lub stolikiem.

Wymiary
Szerokość 40 cm
Wysokość 47 cm
Waga 1.86 kg
Do pobrania