Lampa sufitowa Demir – do loftowego salonu i kuchni

Lampa sufitowa Demir to model oświetlenia trójpłomiennego, który doskonale sprawdzi się zarówno w domu, jak i poza nim. W mieszkaniu można zainstalować go w salonie, kuchni, jadalni, pokoju młodzieżowym. Będzie doskonały również do sklepu, baru, restauracji. Dobrze komponuje się ze współcześnie umeblowanymi wnętrzami, pasuje do każdej kolorystyki. Nadaje wnętrzom oryginalnego klimatu, który zachwyci każdego. Pasuje do aranżacji nowoczesnych, loftowych, minimalistycznych i industrialnych.

Lampa sufitowa Demir jest zrobiona z metalu. Ma trzy klosze – reflektory, które są ruchome i można dzięki nim ustawiać kąt padania światła. Do tych kloszy potrzebne będą trzy żarówki E27, najlepiej wybierać energooszczędne, ledowe. Lampa sufitowa Demir jest w kolorze czarnym. Jej wymiary wynoszą: 55 × 47 cm.

Ta oryginalna lampa dobrze wygląda w towarzystwie mebli i dodatków z metalowymi elementami. Pasuje nad barową ladę i kuchenną wyspę w domu. Sprawdza się w nietypowej, nawet bardzo ciemnej kolorystyce.

Wymiary
Szerokość 55 cm
Wysokość 47 cm
Waga 2.64 kg
Do pobrania