Lampa sufitowa Loid dwupłomienna – nowoczesny wybór do Twojego wnętrza

Szukasz pomysłu na modne oświetlenie? Lampa sufitowa Loid dwupłomienna w kolorze czarnym to stylowa i oryginalna propozycja oświetlenia sufitowego. Podwójna oprawa sprawdzi się w aranżacji z sufitem podwieszanym lub jako dodatkowe światło w salonie, przedpokoju lub kuchni. Możliwość regulacji kierunku światła sprawia, że model jest bardzo praktyczny.

Lampa sufitowa Loid dwupłomienna wyróżnia się niecodzienną kolorystyką. Ozdobna rama i oprawki na żarówki zostały wykonane z metalu pomalowanego na czarno. Matowe wykończenie dobrze prezentować się będzie we wnętrzach w stylu industrialnym i minimalistycznym. Lampa posiada wymiary 18,5 × 34 cm.

Dwupłomienny model pozwala na montaż żarówek o typach gwintu GU10 lub ES111 i maksymalnej mocy 40W każdy. Takie rozwiązanie sprawia, że lampa daje mocne światło, które pozwoli Ci precyzyjnie oświetlić wybraną przestrzeń.

Podwójna oprawa Loid w kolorze czarnymsprawdzi się jako dodatkowe źródło światła oraz element szerszej aranżacji z wykorzystaniem innych modeli z serii.

Wymiary
Długość 18,5 cm
Szerokość 34 cm
Wysokość 9 cm
Waga 1.5 kg
Do pobrania