Lampa sufitowa PINNE, czarna – prosta elegancja, wszechstronne zastosowanie

 

Lampa sufitowa PINNE zachwyca prostą, nowoczesną formą. Jej wyjątkowy design i minimalistyczny styl sprawdzi się zarówno w domowych przestrzeniach utrzymanych w stylistyce minimalistycznej czy loftowej, jak i we wnętrzach usługowych lub handlowych. Z powodzeniem ozdobi kawiarnię, rozświetli hotelowe lobby czy salę konferencyjną.

 

Niezwykle istotną cechą lampy PINNE jest wbudowany moduł LED o współczynniku oddawania barw (CRI) ponad 85, co sprawia, że pomieszczenie prezentuje się równie efektownie jak w świetle dziennym.

 

W ofercie lamp z serii PINNE znajdziesz moduł emitujący światło o temperaturze 3000K, idealny do stworzenia relaksującej atmosfery do wypoczynku czy spotkań z bliskimi. Z kolei moduł o temperaturze 4000K zapewni optymalną jasność do wydajnej pracy i poprawi koncentrację. PINNE daje Ci kontrolę nad rodzajem światła – możesz jak najlepiej dostosować je do potrzeb Twojego wnętrza.

 

Zintegrowany moduł LED to także gwarancja wieloletniego świecenia, co nie tylko jest ekonomicznym rozwiązaniem, ale także ekologicznym. Światło emitowane przez lampę PINNE jest stabilne i nie migocze. Gwarantuje to komfort i dobre samopoczucie.

 

Możesz wybierać spośród kilku kolorów, dzięki czemu łatwo dopasujesz dodatek do stylistyki pomieszczenia oraz własnych upodobań.

 

Wszechstronność, jakość i niezwykła estetyka to atuty lamp z serii PINNE, które uczynią Twoje wnętrze nie tylko funkcjonalnym, ale także eleganckim i nowoczesnym.

Wymiary
Długość 150 cm
Szerokość 6 cm
Wysokość 6 cm
Waga 4.1 kg
Do pobrania