Lampa sufitowa SMART WIFI ORBIS KURT LED

Lampa sufitowa SMART WIFI ORBIS KURT LED o mocy 30W i jasności 3550 lumenów wyróżnia się eleganckim wzornictwem oraz oferuje łatwą i szybką instalację.

Możliwe obszary zastosowania tej lampy obejmują kuchnie, salony, pokoje dziecięce i pokoje do pracy, a także strefy wejściowe.

Cechy produktu to sufitowa oprawa oświetleniowa z zaawansowaną technologią LED, która umożliwia regulację temperatury barwowej światła za pomocą pilota w zakresie Tunable White od 2700 do 6500 Kelvinów. Lampa ta daje również możliwość sterowania za pomocą aplikacji LEDVANCE SMART+ (na urządzeniach z systemem Android co najmniej w wersji 8.0 lub iOS 14.0) oraz za pomocą głosu poprzez Asystenta Google lub Amazon Alexa.

Do obsługi aplikacji LEDVANCE SMART+ wymagany jest smartfon lub tablet z odpowiednią wersją systemu Android lub iOS. W zestawie znajdują się również kompletne akcesoria do montażu i podłączenia, co ułatwia proces instalacji. Dzięki swojej zaawansowanej technologii LED i możliwości regulacji światła, lampa SMART WIFI ORBIS KURT LED jest praktycznym i eleganckim rozwiązaniem oświetleniowym do wielu rodzajów pomieszczeń.

Wymiary
Długość 11 cm
Średnica 45 cm
Szerokość 46 cm
Wysokość 46 cm
Waga 3.38 kg
Do pobrania