Oświetlenie sufitowe w stylu retro ze złotym akcentem. Rozświetl swoją kuchnię lub jadalnię tą wyjątkową lampą sufitową inspirowaną stylem retro. Metalowa konstrukcja w klasycznej czerni doskonale komponuje się z wieloma stylami wnętrz, a złote akcenty dodają jej elegancji. Zawieś ją nad stołem i ciesz się posiłkami w ładnie oświetlonej przestrzeni.

Szczegóły:

Typ produktu: Lampa wisząca
Styl: Retro
Kolor główny: Czarny
Rodzaj materiału: Metal
Materiał: Metal
Materiał klosza: Metal
Kształt: Okrągły
Gwint żarówki: 40W
Wykończenie: Malowany
Liczba żarówek: 3

Wymiary:

Długość kabla: 77 cm
Głębokość: 20 cm
Szerokość: 82 cm
Wysokość: 107 cm
Waga: 3 kg

W ofercie: 1 x Lampa wisząca

Cechy produktu: Rozproszone, łagodne światło, Równomierne oświetlenie całego pomieszczenia, Wpasuje się doskonale we wnętrza w różnym stylu, Wykonanie z wysokiej jakości materiałów, Niewymagający w pielęgnacji i wyjątkowo trwały

Montaż: Wymaga instalacji. 5-15 min.
Dodatkowe informacje: Lampa nadaje się do źródeł światła o klasie energetycznej od A (najbardziej efektywna energetycznie) do G (najmniej efektywna energetycznie). Do lampy nadają się żarówki typu LED, żarówki halogenowe oraz energooszczędne. Kable oraz pozostałe części elektryczne mogą być skracane wyłącznie przez elektryka z uprawnieniami.

Wskazówki dotyczące pielęgnacji:

Metal:
1.Elementy miedziane lub chromowane należy polerować przeznaczonymi do tego środkami
2.Aby uniknąć zarysowań, nie używać mleczka do czyszczenia
3.Czyścić za pomocą ogólnodostępnych, delikatnych środków myjących oraz miękkiej ściereczki, po przetarciu na mokro wytrzeć do sucha.
Wymiary
Długość 20 cm
Głębokość 20 cm
Średnica 82 cm
Szerokość 82 cm
Wysokość 107 cm
Do pobrania