Lampa wisząca Alambrea – światło zamknięte w sześcianie

Współczesne lampy często jednocześnie stanowią jedyną ozdobę nowoczesnego mieszkania. Dzięki swojej fantazyjnej i nietuzinkowej formie oraz matowo-połyskującemu wykończeniu lampa wisząca Alambrea będzie dekoracją każdego loftowego, minimalistycznego i skandynawskiego wnętrza. Zwróć na nią uwagę, szczególnie jeśli lubisz lekkie i przestrzenne formy. Czarno-złota lampa posiada cztery klosze w formie ażurowych sześcianów z błyszczącymi oprawkami w środku. Są one rozmieszczone nieregularnie, na różnych wysokościach. Klosze łączą się z metalową, prostokątną podsufitką za pomocą czterech przewodów.

Nowoczesna lampa ze względu na rozmiar (regulowana wysokość do 140 cm x 50 cm szerokości) najlepiej uzupełni średniej wielkości pomieszczenia, np. salon czy jadalnię. Sprawdzi się też w designerskim biurze.

Designerskie oświetlenie wymaga dobrania czterech żarówek E27 o mocy maksymalnej 60W każda. Posiada klasę szczelności IP20, co daje jej ochronę przed pyłkami i zanieczyszczeniami o średnicy 1,25 cm i większymi.

Alambre - wymiary
Długość 140 cm
Szerokość 50 cm
Wysokość 53 cm
Waga 3.1 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Źródło światła Żarówka
Materiał metal
Typ gwintu E27
Max moc źródła światła 60W
Ilość źródeł światła 4
Klasa szczelności (IP) IP20
Źródło światła w komplecie Nie
Gwarancja 2 lata
Kolor czarny/złoty