Lampa wisząca Alambrea – światło zamknięte w sześcianie

Współczesne lampy często jednocześnie stanowią jedyną ozdobę nowoczesnego mieszkania. Dzięki swojej fantazyjnej i nietuzinkowej formie oraz matowo-połyskującemu wykończeniu lampa wisząca Alambrea będzie dekoracją każdego loftowego, minimalistycznego i skandynawskiego wnętrza. Zwróć na nią uwagę, szczególnie jeśli lubisz lekkie i przestrzenne formy. Czarno-złota lampa posiada cztery klosze w formie ażurowych sześcianów z błyszczącymi oprawkami w środku. Są one rozmieszczone nieregularnie, na różnych wysokościach. Klosze łączą się z metalową, prostokątną podsufitką za pomocą czterech przewodów.

Nowoczesna lampa ze względu na rozmiar (regulowana wysokość do 140 cm x 50 cm szerokości) najlepiej uzupełni średniej wielkości pomieszczenia, np. salon czy jadalnię. Sprawdzi się też w designerskim biurze.

Designerskie oświetlenie wymaga dobrania czterech żarówek E27 o mocy maksymalnej 60W każda. Posiada klasę szczelności IP20, co daje jej ochronę przed pyłkami i zanieczyszczeniami o średnicy 1,25 cm i większymi.

Wymiary
Długość 140 cm
Szerokość 50 cm
Wysokość 53 cm
Waga 3.1 kg
Do pobrania