Lampa wisząca Alambrea – designerska gra w kości

Te ażurowe sześciany na pewno będą wyróżniać się w nowoczesnym mieszkaniu. Pomogą one stworzyć designerski wystrój w każdym wnętrzu: nie tylko domowym, ale również biurowym. Oryginalne wzornictwo lampy wiszącej Alambrea będzie pasować do modernistycznego, skandynawskiego i loftowego stylu. Świetnie zgra się z ceglaną oraz betonową, surową ścianą. Będzie też pięknie kontrastować ze śnieżnobiałą ścianą. Czarno-złota lampa posiada cztery klosze w formie sześciennych “klatek” z metalowych elementów. W środku każdego abażura znajduje się połyskująca, dekoracyjna oprawka. Klosze rozmieszczone są na kilku wysokościach. Są one przytwierdzone do czarnej kwadratowej podsufitki.

Lampa ze względu na wymiary (regulowana wysokość 110 cm x 70 x 24 cm) sprawdzi się szczególnie na średnim metrażu, np. w salonie lub sporej kuchni. Jej designerski styl sprawia, że będzie doskonała również jako lampa do biura.

Nowoczesne oświetlenie wymaga dokupienia czterech świetlówek E27 o mocy maksymalnej 60W każda. Posiada klasę szczelności IP20, co oznacza ochronę przed pyłkami i zanieczyszczeniami o średnicy 1,25 cm i większymi.

Wymiary listwy sufitowej 60x5cm. Wymiary koszyka 24x24x24cm
Wymiary
Długość 110 cm
Głębokość 24 cm
Szerokość 70 cm
Waga 2.1 kg
Do pobrania