Oryginalna lampa do salonu

Alexa to ciekawy projekt dla osób preferujących nieoczywiste rozwiązania. Choć pozornie jest po prostu pięciopromienną lampą wiszącą do większego pomieszczenia, to właściwie nie ma wiele wspólnego z klasycznym oświetleniem. Idealnie będzie prezentować się we wnętrzach urządzonych w stylu boho, nowoczesnym i eklektycznym. Ciekawy efekt może dać umieszczenie jej w pomieszczeniach rustykalnych i klasycznych. Przeznaczona jest do dużego salonu lub innego pokoju.

Lampa Alexa wykonana została z solidnego metalu. Na okrągłej podstawie znajduje się pięć różnej długości zawiesi zwieńczonych fantazyjnymi, ażurowymi kloszami, również zrobionymi z metalu. Źródło światła lampy to żarówki. Nie ma ich w komplecie z lampą, możemy więc dobrać je sami. Warto przy tym postawić na energooszczędne LED. Lampa jest w kolorze miedzianym, co będzie ładnie zgrywać się z ciepłym wystrojem pomieszczenia. Wymiary: 120 × 33 cm.

Miedziana lampa Alexa pasuje do skrajnie różnych pomieszczeń, zarówno do nowoczesnych z meblami obitymi ekoskórą, jak i boho z wystrojem bazującym na naturalnych materiałach.

Wymiary
Wysokość 120 cm
Waga 6.01 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Solej S.C.