Oświetlenie, które sprawia, że wnętrze nabiera nowoczesnego charakteru

Lampa wisząca Alma to połączenie prostoty z nowoczesnością, a takie połączenia sprawdzają się w dzisiejszych modnych wnętrzach. Z łatwością dostosuje się ją do różnych kolorystycznie pomieszczeń. Sprawdzi się w salonie, sypialni, gabinecie biurze, jadalni, pokoju hotelowym, barze. Jest uniwersalna, a dzięki temu bardzo praktyczna. Pasuje do aranżacji loftowych, minimalistycznych, nowoczesnych i klasycznych. Będzie się znakomicie prezentować w pomieszczeniach urządzonych w czerni i bieli.

Lampa Alma wykonana została z lakierowanego metalu. Jest to lampa dwupromienna o nowoczesnym, nienachlanym designie. Jej ukośnie przymocowane ramiona są wygięte na końcach i zwieńczone stożkowatymi kloszami. Źródło światła, czyli żarówki, należy dokupić osobno. Dobrze sprawdzą się tutaj żarówki LED, które są energooszczędne. Lampa Alma jest czarna. Jej wymiary wynoszą: 133 × 70 cm.

Czarna lampa Alma sprawdzi się nie tylko w pomieszczeniach mieszkalnych, ale także barowych. Daje dużo światła i pasuje stylem do nowoczesnego wystroju.

Wymiary
Szerokość 133 cm
Wysokość 70 cm
Do pobrania