Lampa jako ozdobny element wystroju

Lampa wisząca Alobrase jest oświetleniem bardzo uniwersalnym. Można zastosować ją we wnętrzach o różniącym się od siebie wystroju, a i tak będzie pasowała do różnej kolorystyki i rodzaju umeblowania. Dobrze wygląda we wnętrzach klasycznych, nowoczesnych i glamour. Można powiesić ją w salonie, sypialni, przedpokoju, jadalni. Pasuje do pokoi hotelowych i pomieszczeń restauracyjnych.

Lampa Alobrase wykonana jest ze stali i szkła. Klosz lampy zrobiono z napowietrzanego szkła. Delikatność i prosta forma są atutami tego oświetlenia. Na długim zwisie znajduje się klosz, który ma kształt odwróconego kielicha. Źródłem światła w lampie jest żarówka w oprawce E27. Ponieważ nie ma jej w komplecie z lampą, należy dokupić ją osobno. Warto stawiać na LED – to energooszczędna wersja oświetlenia. Kolory lampy to mosiądz i bursztyn (klosz). Wymiary wynoszą: 30 × 110 cm.

Bursztynowa lampa pasuje do wielu wnętrz, ale wyjątkowo ładnie podkreśli pastelowy wystrój pomieszczenia i meble z jasnego drewna lub białe.

Wymiary
Średnica 30 cm
Wysokość 110 cm
Do pobrania