Ciekawe oświetlenie do pomieszczeń w stylu loftowym

Lampa wisząca Amadora najlepiej będzie pasować do loftowego salonu. Dobrze współgra również z wystrojem nowoczesnym. Może wisieć w salonie, przedpokoju, jadalni, gabinecie, pokoju nastolatka. Jej styl będzie współgrać z nowoczesnym wystrojem biura, hotelu lub baru. To z pewnością niebanalny model lampy, wyróżniającej się na tle innych. Jeżeli chcesz poczuć powiew nowoczesności w swoim mieszkaniu - ta lampa jest dla ciebie!

Lampa Amadora została wykonana z metalu. Przyciąga wzrok swoją nietypową formą i odsłoniętymi żarówkami. Na trzech różnej długości zwisach znajdują się żarówki wkomponowane w grube obręcze z metalu. Są to trzy źródła światła – żarówki należy dobierać osobno. Warto decydować się na żarówki LED, które świecą o wiele dłużej, niż tradycyjne. Kolory lampy - czerń i złoto - pasują do wielu różnych wystrojów. Wymiary wynoszą: 46 × 100 cm.

Lampa Amadora to idealne źródło oświetlenia dla salonu urządzonego nowoczesnymi meblami z elementami metalu i szkła oraz dodatkami w kolorze czerni i złota.

Wymiary
Szerokość 46 cm
Wysokość 100 cm
Do pobrania