Nowoczesna lampa do jadalni

Ze względu na ilość źródeł światła, lampa wisząca Amber znajdzie zastosowanie w pomieszczeniach wymagających porządnego oświetlenia. Na pewno będzie pasowała do jadalni. Zawieszona nad stołem, da dużo światła. Z tego właśnie powodu może być dobrym rozwiązaniem do gabinetu, jeżeli pracujemy zdalnie. Lampa Amber pasuje do wystroju wnętrza w stylu nowoczesnym, loftowym, eklektycznym.

Lampa Amber została wykonana z metalu i szkła. Ma regulowaną długość, dzięki czemu to ty decydujesz, jak ostatecznie będzie wyglądało oświetlenie. Do podwójnego zwisu przymocowana jest listwa, na której wiszą klosze. Co odróżnia tą lampę od innych to fakt, że klosze są niejednolite. Jest pięć źródeł światła, do których trzeba osobno dobrać żarówki. Sprawdzą się zwłaszcza żarówki LED, które świecą dłużej niż tradycyjne. Kolory lampy to czerń (elementy metalowe) i czarny z transparentnym (klosze). Wymiary lampy Amber wynoszą: 15,5 × 91 × 36-130 cm.

Lampa Amber to doskonałe rozwiązanie do nowoczesnych kuchni i jadalni. Dopasuje się do nowoczesnego wystroju i sprzętów.

Wymiary
Długość 15,5 cm
Szerokość 91 cm
Wysokość 36-130 cm
Waga 3.85 kg
Do pobrania
Producent produktu:
TK Lighting