Lampa wisząca Amory – światły wybór dla miłośników „surowego” stylu

Chcesz stworzyć nowoczesny dom, w którym każdy element wyposażenia będzie przykładem wyjątkowego wzornictwa? W takim razie na pewno przyda Ci się oryginalne oświetlenie – lampa wisząca Amory to sukces designu w dziedzinie rzeczy użytkowych.

Okrągła podsufitka i oprawy żarówek zostały wykonane z betonu, czyli bardzo modnego materiału, który niepodzielnie panuje w „surowych” wnętrzach . Betonowa lampa doda charakteru każdej aranżacji, a przy tym jest na tyle uniwersalna, że łatwo dopasujesz ją do ścian, mebli czy dodatków. Dzięki regulowanym przewodom możesz w razie konieczności skrócić lub wydłużyć lampę. Ponadto w oprawach możesz zamontować żarówki z ozdobnym żarnikiem (E 27, max 60 W), zyskując tym samym bardzo dekoracyjne i klimatyczne oświetlenie.

Lampa z betonu to must have we wnętrzach industrialnych, loftowych czy minimalistycznych – będzie prezentować się pięknie zwłaszcza nad stołem. Dzięki prostej, nowoczesnej formie i surowej kolorystyce świetnie komponuje się z takimi materiałami jak szkło, cegła czy drewno.

Wymiary
Średnica 32 cm
Wysokość 100 cm
Do pobrania