Lampa wisząca Amory – prostota w najmodniejszym wydaniu

Jak zaprojektować oświetlenie nowoczesnego salonu? Z jednej strony wskazane są proste formy, ale z drugiej – wnętrze potrzebuje oryginalnego designu. Jeśli i Ty masz takie oczekiwania względem oświetlenia, lampa wisząca Amory z pewnością Cię zainteresuje.

Co sprawia, że ten trójpłomienny zwis jest inny niż setki lamp o tym kształcie? Jego elementy – okrągła podsufitka i oprawy żarówek – zostały wykonane z betonu. To materiał nietypowy dla oświetlenia, a jednocześnie doskonale wpisujący się we wnętrza utrzymane w „surowym” klimacie. Na uwagę zasługują także przewody w czerwonym oplocie, dzięki którym betonowa lampa przyciąga wzrok mocnym akcentem kolorystycznym. Wysokość położenia żarówek można regulować, dzięki czemu możesz ustawić je w efektowną kaskadę.

Modny materiał i „surowa” forma sprawiają, że lampa wisząca Amory pasuje do designerskich wnętrz, zwłaszcza urządzonych w stylu loftowym i minimalistycznym. Aby lampa prezentowała się jeszcze ciekawiej, możesz zamontować dekoracyjne żarówki (E27, max 60 W).

Wymiary
Średnica 32 cm
Wysokość 100 cm
Do pobrania