Lampa wisząca Amory – połączenie ciepłego światła i surowego betonu

Dlaczego wybór lamp jest teraz trudniejszy niż dawniej? Bo oprócz funkcji oświetleniowej mają one jeszcze jedno ważne zadanie – muszą sprawić, że wnętrze stanie się piękniejsze. Lampa wisząca Amory sprosta temu zadaniu w stu procentach!

Ten trójpromienny zwis to znakomity wybór, jeśli masz wnętrza urządzone w „surowym”, nowoczesnym stylu. Jest to efekt połączenia prostej formy i nietypowego, lecz bardzo modnego materiału – betonu. Tym sposobem lampa sufitowa Amory nie tylko niesie światło, ale i stanowi designerską ozdobę wnętrza. Warto przyjrzeć się także przewodom w czarno-białym, tekstylnym oplocie. Dodają one uroku betonowej konstrukcji, a przy tym pozwalają na ustawienie żarówek na różnej wysokości. Z uwagi na bezkloszową formę możesz urozmaicić wygląd lampy żarówkami z ozdobnym żarnikiem (E27, max 60 W).

Betonowe elementy i ciekawy oplot sprawiają, że mimo niekrzykliwego designu lampa wisząca Amory przyciąga wzrok i dodaje wnętrzu charakteru. Możesz zawiesić ją nad stołem, lecz równie pięknie będzie się prezentować w samym centrum salonu czy kuchni.

Wymiary
Wysokość 100 cm
Waga 3.1 kg
Do pobrania