Źródło światła, które jest ozdobą

Lampa wisząca Andrew to elegancki, błyszczący akcent wnętrza. Interesujący design sprawia, że przyciąga wzrok w każdej aranżacji. Najlepiej pasuje do stylu glamour. Sprawdzi się również w nowoczesnych i klasycznych wnętrzach w zależności od umeblowania i kolorystyki. Doda blasku w hotelu, kawiarni i restauracji. Podkreśli chłodne aranżacje zarówno w jasnych, jak i bardzo ciemnych odcieniach.

Lampa Andrew wykonana jest z metalu i szkła. Ten wyjątkowy model jednocześnie kojarzy się jednocześnie z subtelnością i z przepychem. Zawieszony na długim zwisie kulisty, dwukolorowy klosz pięknie rozświetla pomieszczenia. Źródło światła stanowi żarówka (gwint E27). Należy ją dobrać osobno. Warto stawiać na żarówki LED, które dłużej świecą i są energooszczędne. Lampa utrzymana jest w chłodnej kolorystyce satynowego metalu, chromu i transparentnego (klosz). Jej wymiary wynoszą: 150 × 40 cm.

W zależności od umeblowania, lampa Andrew ozdobi zarówno dość surowe wnętrze, podkreślając nowoczesność form, jak i pomieszczenia, w których królują połyskliwe tkaniny i szkło.

Wymiary
Długość 150 cm
Średnica 40 cm
Waga 2.8 kg
Do pobrania