Lampa wisząca Artemia – dyskretne oświetlenie do nowoczesnego pokoju

Efektowna lampa wisząca Artemia jest dobrym sposobem na oświetlenie niedużych i średnich pomieszczeń. Pasuje do pokoi, szczególnie młodzieżowego i sypialni, kuchni, jadalni, gabinetu, przedpokoju. Może sprawdzić się w hotelu, biurze i sklepie. Jest nowoczesna i stylowa, idealnie wpasuje się we współczesne trendy zarówno designem, jak i kolorami. Jest doskonała do wystrojów w stylu nowoczesnym, retro, vintage i loftowym, ale można zestawiać ją również z innymi aranżacjami.

Lampa wisząca Artemia jest zrobiona z metalu. Ma okrągłą podsufitkę, linkę, na której wisi klosz w stylu retro, ozdobiony na górze elementem metalowym w złotawym kolorze. Do lampy trzeba dobrać jedną żarówkę E27 – można wybierać spośród energooszczędnych żarówek LED. Lampa wisząca Artemia jest w kolorach czarnym i złotym. Wymiary wynoszą: 34,5 × 176,5 cm.

Ta elegancka lampa idealnie dopełni współczesne wnętrze. Pasuje do ciemnych mebli oraz tych z metalowymi dodatkami. Najlepiej komponuje się z prostymi formami sprzętów we wnętrzu i innymi lampami Artemia.

Wymiary
Średnica 34,5 cm
Wysokość 176,5 cm
Waga 4.68 kg
Do pobrania