Lampa wisząca Artemida – niekonwencjonalny pomysł na materiałowy abażur

Oświetlenie to jeden z ważniejszych elementów całej aranżacji. Nie jest trudno znaleźć model wyróżniający się niecodziennym designem. Cała sztuka polega na tym, aby wyszukać taki, który będzie efektowny oraz ciągle aktualny, mimo częstych zmian wystroju. Prezentowana drewniana lampa wisząca to właśnie taka propozycja.

Wyposażona jest w lniany klosz o ciepłym odcieniu brązu przypominający sztywną opaskę. W jej wnętrzu zainstalowany jest dekoracyjny element z drewna w kolorze orzech. Jego prosta, geometryczna forma stanowi dobrą przeciwwagę wobec tkaniny o lekko opływowym kształcie. Oba elementy doskonale do siebie pasują. Tworzą wyjątkowo niepospolitą instalację, za której sprawą ta oryginalna lampa wisząca z abażurem wprowadzi trochę świeżości do aranżacji.

Ma wbudowaną oprawkę E27 pozwalającą na swobodny dobór żarówki. Może to być klasyczny halogen lub energooszczędny LED. Oby nie przekroczyła ona rekomendowanej mocy 60W.

Lampa wisząca Artemida występuje w różnych wariantach kolorystycznych. Możesz nabyć kilka i stworzyć z nich kompozycję, która uatrakcyjni wystrój Twojej kuchni, jadalni lub salonu.

Wymiary
Długość 90 cm
Szerokość 50 cm
Wysokość 15 cm
Waga 2.04 kg
Do pobrania
Producent produktu:
TK Lighting