Lampa wisząca Artemida – doskonała propozycja do stylowej jadalni

Dostępnych jest wiele modeli oświetlenia wykonanych z drewna, jednak mało który spośród nich wyposażony jest w tkaninowy abażur o tak wymyślnej formie, jak ta nowoczesna lampa wisząca. Taki wygląd czyni ją idealnym dodatkiem do nastrojowo zaaranżowanych wnętrz w stylu skandynawskim lub minimalistycznym.

Prezentowana drewniana lampa wisząca ma klosz wykonany z tkaniny w kolorze lnu, który świetnie harmonizuje z dekoracyjnym drewnianym elementem o prostokątnym kształcie. Stanowi on szkielet, na którym opiera się cała konstrukcja, a zarazem przyciągający uwagę detal. Mógłby wydawać się zbyt surowy, gdyby nie materiałowa opaska pełniąca funkcję klosza, który przesłania aż dwa źródła światła. Dzięki takiemu zabiegowi lampa wisząca Artemida zyskała subtelny, a zarazem oryginalny wygląd.

W ofercie dostępne są różnorakie warianty tego oświetlenia. Różnią się one między sobą nie tylko zabarwieniem drewnianej ramy i abażuru, ale przede wszystkim rozmiarem. Możesz nabyć dwa lub trzy egzemplarze o odmiennej wielkości, a następnie stworzyć z nich interesującą instalację nad kuchenną wyspą lub stołem w jadalni.

Artemida - wymiary
Długość 82 cm
Szerokość 70 cm
Wysokość 20 cm
Do pobrania
Producent produktu:
TK Lighting
Pozostałe informacje
Źródło światła żarówka
Materiał drewno/tkanina/metal
Typ gwintu E27
Max moc źródła światła 60W
Ilość źródeł światła 2
Klasa szczelności (IP) 20
Źródło światła w komplecie nie
Gwarancja 2 lata