Lampa wisząca Artemida – jedna lampa, wiele aranżacji

Jeżeli lubisz często zmieniać wystrój mieszkania, dobrze wiesz, jak ważny jest odpowiedni wybór dodatków. Najlepiej wybierać takie, które łatwo dopasujesz potem do nowych pomysłów. Szukasz lampy sufitowej? Lampa wisząca Artemida to coś dla Ciebie!

Kolorystyka lampy wiszącej pozwala Ci na eksperymenty z urządzaniem pomieszczeń. Dominujący, biały kolor pasuje zwłaszcza do mieszkań o wykończeniu w stylu nowoczesnym. Możesz zawiesić lampę w kuchni, tuż nad stołem z blatem o jasnej barwie. Jeśli poszukujesz lampy do salonu, warto umieścić ją na samym środku, by perfekcyjnie oświetliła całe pomieszczenie.

Kochasz klasykę i właśnie takie aranżacje dominują w Twoich pokojach? Lampa wisząca Artemida to również coś dla Ciebie! Wszystko dzięki drewnianym akcentom, które doskonale zharmonizują się z drewnianymi meblami – zwłaszcza tuż przy komodzie lub gablotce z orzechowego drewna. Taki dodatek możesz też zawiesić w jadalni. Jeśli Twoje ściany zdobią jasne beże, lampa delikatnie wybije się na pierwszy plan.

Wymiary
Długość 82 cm
Szerokość 70 cm
Wysokość 20 cm
Waga 3.57 kg
Do pobrania