Lampa wisząca Aspen – geometryczna struktura

Prosty, okrągły klosz nie musi oznaczać nudy! Pozwól sobie na zabawę designem i wybierz oryginalną lampę Aspen, która zachwyci Twoich domowników oraz gości. Cechą wyróżniającą lampę Aspen jest jej niebanalna, geometryczna struktura. Oryginalny design idzie w parze z uniwersalnością. To dzięki niej lampa wisząca stanowić będzie idealne dopełnienie każdego wnętrza, niezależnie od jego wystroju.

Nowoczesna dwupłomienna lampa wisząca Aspen w kolorze białym to propozycja do salonu, sypialni czy nowoczesnego gabinetu. Stelaż lampy Aspen wykonany jest z solidnej i wytrzymałej stali lakierowanej. Wyjątkowego wyglądu nadają lampie szklane klosze w kolorze białym o nieregularnej wielkości, umieszczone na różnych wysokościach stelażu. Lampa wisząca Aspen posiada miejsca na dwie żarówki o mocy maksymalnej 60W oraz o typie gwintu E27. Dobierz żarówki w kategorii „źródła światła”.

Lampa wisząca Aspen posiada uniwersalne wymiary 45 cm (szerokość) x 50 cm (wysokość), dzięki czemu świetnie sprawdzi się w średnich i większych pomieszczeniach. Lampa objęta jest 2-letnią gwarancją.

Wymiary
Szerokość 45 cm
Wysokość 50 cm
Waga 2.2 kg
Do pobrania