Lampa wisząca Atlanta 3 × E27 – stworzona z myślą o Twoim stylowym wnętrzu

Szukasz lampy do wnętrza Twojej sypialni, kuchni, pokoju gościnnego, salonu bądź przedpokoju? Z pewnością powinieneś zwrócić uwagę na wyjątkowy produkt, jakim jest lampa wisząca Atlanta 3 × E27! Jej design doskonale wpasuje się do stylu nowoczesnego, eleganckiego, klasycznego oraz modernistycznego. Lampa gwarantuje dokładne oświetlenie przestrzeni, dzięki czemu stanie się ona jasna i optycznie bardziej przestronna.

Lampa wisząca Atlanta 3 × E27 została wykonana z drewna, metalu oraz tkaniny. Występujące w niej kolory to beżowy i czarny. Wymiary: średnica: 43 cm, wysokość: 52 cm. Produkt ma klasę szczelności IP20.

Oferowana lampa wisząca Atlanta 3 × E27 posiada 3 źródła światła w postaci żarówek o typie gwintu E27 (brak źródeł światła w zestawie). Maksymalna moc wynosi 60 W. Lampa ze względu na swoją budowę świetnie sprawdzi się w średniej wielkości przestrzeniach.

Lampa wisząca Atlanta 3 × E27 pozwoli Ci na długo cieszyć się idealnie oświetloną, stylową przestrzenią, w której zapanuje harmonia i wyjątkowy charakter. Przekonaj się już teraz!

Wymiary
Średnica 43 cm
Wysokość 52 cm
Waga 1.65 kg
Do pobrania