Lampa wisząca Avoltri – proste oświetlenie inspirowane naturą

Nie tylko duże i kosztowne lampy gwarantują wspaniały efekt oświetlenia. Czasami warto postawić na coś subtelniejszego, co zachwyci Cię unikalnym designem. Lampa wisząca Avoltri to wyśmienity wybór, jeśli lubisz napawać się sztuką we własnym domu.

To całkiem prosta lampa, w końcu składa się tylko z trzech części – oprawki na żarówkę, kabla i okrągłej podsufitki. Wystarczy jedynie zamontować żarówkę (E27, max 60W), aby pojawił się czwarty element – niczym niezmącone światło, które będzie pełnić taką funkcję, jaką sobie zaplanujesz. Jednak to nie jest zwykła lampa do salonu, kuchni czy innego pomieszczenia. Oprawka żarówki została wykonana z naturalnego drewna, a formą przypomina rzeźbiony świecznik – to doskonały przykład na to, że nawet prosta lampa może wyglądać jak małe dzieło sztuki. Ten element, razem z drewnianą podsufitką i czarnym kablem, tworzą wyrazistą i miłą dla oka całość.

Salon inspirowany trendami skandynawskimi, rustykalna kuchnia, przedpokój zapraszający do mieszkania w stylu eko – drewniana lampa wisząca Avoltri sprawdzi się w tych, oraz wielu innych aranżacjach. Jeśli chcesz uzyskać przytulny klimat, sięgnij po żarówkę Edisona z widocznym żarnikiem.

Wymiary
Waga 0.543 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo