Lampa wisząca Barnstaple – potrójne oświetlenie w industrialnym wydaniu

Jeżeli kochasz stylowy minimalizm, przestrzeń i przede wszystkim – dekoracje jak z dawnych hal produkcyjnych, z pewnością uwielbiasz również styl industrialny. Urządzasz mieszkanie w takiej aranżacji, a może szukasz tylko dodatku w takiej tonacji? Lampa wisząca Barnstaple to coś dla Ciebie!

Lampa wisząca Barnstaple to esencja industrializmu – prostota, funkcjonalność i odpowiedni design. Udowadniają to lekko przetarte, postarzane klosze w kolorze brązowej patyny. Możesz w łatwy sposób upodobnić swoje wnętrza do stylowych, fabrycznych pomieszczeń. Taka lampa to jednocześnie doskonałe uzupełnienie pomieszczeń w stylu retro. Oryginalne, asymetryczne ułożenie kloszy doda Twoim pokojom mnóstwa uroku. Chcesz zaskoczyć gości stylową lampą wiszącą? Koniecznie zawieś ją w przedpokoju.

Lampa Barnstaple to nie tylko estetyka, ale i praktyczność. Potrójne źródło światła zapewni Twojemu pomieszczeniu odpowiednie oświetlenie. Wykonana jest z metalu z oraz drewna. Wraz z lampą otrzymujesz 24-miesięczną gwarancję.

Wymiary
Długość 150 cm
Średnica 27 cm
Waga 3.1 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo